Кошик
306 відгуків
+380953641813
+380953930656
Городской Экстрим
  • picture 1

Тактичні ручки

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Тактична ручка – надійний засіб самооборони

Тактична ручка являє собою візуально просту письмову приналежність. Але при цьому у неї є й інше призначення, оборонного характеру. Основна відмінність тактичної ручки – матеріал виготовлення, завдяки якому вона відрізняється високою міцністю, і може застосовуватися в якості зброї.

Що таке тактична ручка?

Електрошокери, ножі, газові балончики, травматичні пістолети. яким засобом самооборони ви будете почувати себе надійніше, при цьому будучи впевненим, що не завдасте серйозної шкоди нікому? Деколи також багато стикаються з проблемою отримання дозволів на використання деяких засобів самозахисту.

Даний виріб являє собою звичайну кулькову ручку, в міцному металевому корпусі (з сталі, авіаційного алюмінію, титанового сплаву).

В конструкції використана ідея куботана. Використовується в східних єдиноборствах, і не вважається нелегальною зброєю, не потребує отримання спеціального дозволу на придбання. Ні в кого не виникне зайвих питань, з ним можна піти в кіно, нічний клуб, пронести в літак.

Коли потрібно купити тактичну ручку?

У випадку, якщо супротивник значно перевершує вас фізично, виріб стане кращим варіантом постояти за себе. Впорається з ґвалтівником, грабіжником навіть представниця слабкої статі. Вдаривши по суглобу, у пахву, область ключиці, можливо ненадовго знерухомити, відволікти нападника викликати сильні больові відчуття, викликати гальмівну дію, більше схоже на шок.

Такий контакт можна порівняти з потужним точковим ударом, який сконцентрований і здатний принести дискомфорт нападнику, надавши гальмівну дію. Тільки варто бути насторожі – випадкове потрапляння в скроню або артерію може спричинити за собою летальний результат, можливі значні крововтрати, травми.

Перед придбанням важливо ретельно оцінити свої можливості, здібності, сили.

сьогодні Виробники пропонують досить широкий вибір засобів самозахисту. Перш ніж купити тактичну ручку в Україні, необхідно врахувати:

·         Матеріал виготовлення.

·         Конструктивні відмінності (наявність гострого навершя, шокових коронок, леза всередині корпусу, ліхтарика, кресала, стилуса під айпад тощо). 

·         Фірму-виробника.

5 причин купити тактичну ручку

1.       можна використовувати для самооборони;

2.       не потрібні спеціальні дозволи на придбання;

3.       завжди під рукою – можна носити з собою всюди;

4.       можливість отримати стильний аксесуар;

5.       виріб чудово пише (виконує свою основну функцію).

Extreme City пропонує ручки:

·         з коронкою;

·         з вістрям на кінці;

·         з склобою.

В асортименті ручки різних конструкцій, виробництва Китаю, Німеччини, США (найбільш популярна серія Max Fuchs — «Tactical-Profi»).